1.2.2014

Taloasema avasi uuden toimipisteen palvelemaan Rovaniemen seudun taloyhtiöitä

Taloasema avasi helmikuussa 2014 uuden toimipisteen palvelemaan Rovaniemen seudun taloyhtiöitä. Taloasema-yrittäjänä toimii järjestelmällisen kiinteistönpidon ja asiakaspalvelun tekijä isännöitsijä Juha Lahtela.

Taloasema Rovaniemi – Paikallista isännöintipalvelua

Taloasema Rovaniemen paikallisena isännöintiyrittäjänä toimii Juha Lahtela – isännöitsijä, joka tuntee Rovaniemen seudun tarpeet.
Tarjoamme asiakkaillemme paikallistuntemusta ja joustavaa palvelua sekä alan viimeisimmät järjestelmät – siis hyvää isännöintiä!
Jokainen taloyhtiö on erilainen. Tarjoamme taloyhtiön tarpeen mukaan räätälöitävää isännöintipalvelua sekä kattavat taloushallinnon, kiinteistötekniikan ja -juridiikan palvelut.

Taloasemalle asiakas on tärkein, siksi isännöitsijällä ei ole liikaa kohteita ja taloyhtiösi asiat hoidetaan laadukkaasti ja virheettömästi.

Ota yhteyttä ja pyydä isännöintitarjous:

Juha Lahtela
Puh. +358 50 490 3355

Tervetuloa asiakkaaksi!

Uutiset

Lisää tästä aiheesta

11.1.2026

Uusi Taloasema on avattu Kotkaan

Lue lisää
1.1.2026

Uusi Taloasema on avattu Heinolaan

Lue lisää
3.11.2025

Taloasema avaa uuden toimipisteen Heinolaan 1.1.2026

Lue lisää